35. SKUPOVA PLZEŇ
Home
Skupova Plzeň 2024
Komletní program
Všechna představení a akce
Soutěžní představení 2024
Představení Connect Up!
Doprovodný program
Workshopy
Loutková Doubravka
Organizační tým 2024
O festivalu
Skupova Plzeň
Historie
Statut festivalu
Ceny Festivalu SP22
Kontakt
Worshop
12.6.2024
13.6.2024
14.6.2024
15.6.2024
16.6.2024
Středa, 12.6.2024
09:00
O MARIČCE, KTERÁ VŠECHNO VYZVONILA
Divadlo ALFA, Plzeň (ČR)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
10:00
WILDFIRE
Theatre Company PINKLEC (Chorvatsko) & Orna Porat Theater (Izrael)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
16:00
VERNISÁŽ VÝSTAVY INDONÉSKÝCH LOUTEK
Mázhaus plzeňské radnice
17:30
AMAZONKE
Lutkovo gladaliště Ljubljana (Slovinsko) & Kragujevac Children Theatre (Srbsko)
Moving Station, VELKÝ SÁL
20:00
ZAPSANÝ SPOLEK ČESKÝCH A SLOVENSKÝCH LOUTKÁŘŮ UVÁDÍ: KAŠPÁREK A ZBOJNÍK
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů (ČR a SK) - Divadlo Drak Hradec Králové, Bábkové divadlo Bratislava
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
21:30
KONCERT - FORTEL
Divadlo ALFA, STAN
22:00
VELKÝ SEŠIT
Lutkovo gladaliště Ljubljana (Slovinsko)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
čtvrtek, 13.6.2024
09:30
PĚTKRÁT KOLEM SVĚTA
Tygr v tísni, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, ZKUŠEBNA
10:30
GPS
Loutkové divadlo Bialystok (Polsko)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
11:00
KYTICE VOL. 2
Moving Station, Plzeň (ČR)
Moving Station, VELKÝ SÁL
12:30
LOUSKÁČEK. Zeleninový balet.
Borshch theatre, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
15:00
LOUSKÁČEK. Zeleninový balet.
Borshch theatre, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
16:30
PINOCCHIO GUILLERMA DEL TORA – FILMOVÁ LOUTKA PINOCCHIA
Masterclass Richarda Pickersgilla, společnost Mackinnon and Saunders (Velká Británie)
Moving Station, MALÝ SÁL
17:30
BLUDNÝ HOLANĎAN, ZAMRZLÝ OCEÁN
Buchty a loutky, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, ZKUŠEBNA
18:45
POHÁDKA PRO ODVÁŽNÉ
Andrej Lyga (ČR)
Moving Station, VELKÝ SÁL
20:00
ČAROSTŘELEC
Divadlo ALFA, Plzeň (ČR)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
21:30
PUNCH AND JUDY
Buchty a loutky, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, STAN
Pátek, 14.6.2024
09:30
O ROSTLINÁCH, ZVÍŘATECH A LIDECH
Nové divadlo Nitra (SK)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
10:00
PAN KAŠPAR A JEHO POVEDENÁ RODINKA
Divadlo ALFA, Plzeň (ČR)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
11:30
I MADE SIDIA – WAYANG KULIT A WAYANG GOLEK
I Made Sidia (Indonésie)
Moving Station, MALÝ SÁL
13:30
PLECHOVÁ MÍNA
Občianske združenie Divadlo PIKI Pezinok (SK)
Moving Station, VELKÝ SÁL
16:00
KAZU
Singe Diesel (Francie)
DJKT – Nové divadlo, Malá scéna
17:00
REUNION
Loutkové komorní divadlo Mehedaha, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
18:00
HORROR VACUI
Naivní divadlo Liberec (ČR)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
18:15
KAZU
Singe Diesel (Francie)
DJKT – Nové divadlo, Malá scéna
20:00
STICKMAN
Squarehead Productions (Irsko/Německo)
Moving Station, VELKÝ SÁL
PUPPET SLAM INTERNATIONAL
MC s´: Vladimír Sosna a Valerie Meiss
Divadlo ALFA, STAN
21:15
TŘETÍ RUKA
Handa Gote Research and Development, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, ZKUŠEBNA
22:00
KONCERT - TRIOJA
Divadlo ALFA, STAN
Sobota, 15.6.2024
10:00
SPEJBL, HURVÍNEK A JÁ
DIVADLO S+H, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
LOUTKOVÁ DOUBRAVKA U SKUPOVY PLZNĚ
Habrmannovo náměstí, Plzeň – Doubravka
11:00
DVĚ ČÁRKY
Divadlo loutek Ostrava (ČR)
Moving Station, VELKÝ SÁL
11:30
WORKSHOP OBJEKTOVÉHO DIVADLA: ROVNOVÁHA A VYVÁŽENÍ OBJEKTU
Darragh McLoughlin (Irsko)
Moving Station, MALÝ SÁL
12:30
KRIPLŠTREKA
Divadlo Líšeň, Brno (ČR)
Divadlo ALFA, ZKUŠEBNA
14:00
KAŠPÁREK TO ZAŘÍDÍ
Divadýlko Kuba, Plzeň (ČR)
Muzeum loutek
15:00
UKRAJINSKÉ POHÁDKY
Krutý krtek, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
18:30
SPAGHETTI FUTURISTA!
Jihočeské divadlo, soubor Malého divadla České Budějovice (ČR)
Moving Station, VELKÝ SÁL
A SHOW WITH STRINGS
Long & Short Company (Korea)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
19:00
KUFR Z TCHAJ-PEJE
Flying Group Theatre (Tchaiwan)
Divadlo ALFA, ZKUŠEBNA
19:30
UBU
Stuffed Puppet Theatre (Nizozemí)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
20:30
27: EXEKUČNÍ SHOW JANA MYDLÁŘE
Geisslers Hofcomoedianten, Praha (ČR)
DJKT – Nové divadlo, Malá scéna
21:00
HONG DONGJI A PŘÍŠERA ISIMI
Culture Art Bakery FF Wang (Korea)
Divadlo ALFA, STAN
22:00
KUFR Z TCHAJ-PEJE
Flying Group Theatre (Tchaiwan)
Divadlo ALFA, ZKUŠEBNA
Neděle, 16.6.2024
10:00
BOSÍ RYTÍŘI
STUDIO DAMÚZA, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, ZKUŠEBNA
ROBINSON.KA
Bábkové divadlo Žilina (SR)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
11:30
EXIT
Studio Damúza & Fekete Seretlek, Praha (ČR, Slovinsko)
Moving Station, VELKÝ SÁL
13:00
HONG DONGJI A PŘÍŠERA ISIMI
Culture Art Bakery FF Wang (Korea)
Divadlo ALFA, STAN
14:00
ABRAXAS DABRAXAS ANEB PŘÍBĚH MALÉ ČARODĚJNICE
HAFAN STUDIO, Planá u Mariánských Lázní (ČR)
Muzeum loutek
15:00
A SHOW WITH STRINGS
Long & Short Company (Korea)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
16:00
ARJUNAWIWAHA
Sanggar Paripurna (Indonésie)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
18:00
LOUTKOVÁ FANTAZIE
Sangsahwa Theatre (Korea)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
ZA VŠECHNO MŮŽE CHARMS
Teatro Matita (Slovinsko)
Moving Station, VELKÝ SÁL
Start předprodeje vstupenek 2. 5. 2024.
Mezinárodní festival Skupova Plzeň vyhlašuje Open call do programu
PUPPET SLAM INTERNATIONAL
pro perfomery v oblasti loutkového divadla ze scény amatérské i profesionální
PUPPET SLAM INTERNATIONAL - PODMÍNKY PŘIHLÁŠENÍ
Do začátku festivalu zbývá
Home
Home
Skupova Plzeň 2024
--Komletní program
--Všechna představení a akce
--Soutěžní představení 2024
--Představení Connect Up!
--Doprovodný program
--Workshopy
--Loutková Doubravka
--Organizační tým 2024
O festivalu
--Skupova Plzeň
--Historie
--Statut festivalu
--Ceny Festivalu SP22
Kontakt
Worshop